NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 9

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Čtvrť Emila Kolbena

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Druhá etapa projektu pokračuje v rozvoji vysočanského brownfieldu v blízkosti stanice Kolbenova. I tentokrát jsou v nabídce především menší byty vhodné pro jednotlivce, páry či k pronájmu.

VÍCE INFORMACÍNová Úpická - etapa B

Lokalita: Praha 9 - Dolní Počernice

Druhá etapa úspěšného developerského projekty v Dolních Počernicích. Tentokráte zde bude k dispozici 79 bytových jednotek, 2 ateliéry a také komerční prostory.

VÍCE INFORMACÍU lesoparku Letňany

Lokalita: Praha 9 - Letňany

Na severu Prahy, v trojúhelníku vymezeném konečnou stanicí metra, nákupním centrem a lesoparkem, jsou postaveny 3 bytové domy. Pro všechny, co chtějí žít v Praze, u metra, ale v zeleni. V každém domě je 17 bytů. Tyto byty budou pouze k pronájmu. Dům A bude dokončen letos v září, B v říjnu a C v prosinci.

VÍCE INFORMACÍRezidence Smetanka

Lokalita: Praha 9 - Hrdlořezy

Rezidence Smetanka nabídne byty od 1+kk po 4+kk. Většina bytů disponuje terasou, k některým bytům náleží zahrada. Všechny byty mají vlastní sklepní kóji a garážové stání.

VÍCE INFORMACÍRezidence Sedmikráska

Lokalita: Praha 9 - Čakovice

Nové výborně řešené byty ve vyhledávané atraktivní lokalitě jako tečka za mimořádně úspěšným projektem. Možnost zapadnout do zavedené infrastruktury Čakovického parku umocňuje atraktivitu tohoto bytového domu.

VÍCE INFORMACÍSUOMI Hloubětín - etapa PORI

Lokalita: Praha 9 - Hloubětín

V osmé etapě s názvem PORI postavíme 82 moderních bytů ve třech bytových domech. Etapa PORI se nachází v nejklidnější části projektu s překrásným výhledem na říčku Rokytku. V rezidenčním areálu SUOMI Hloubětín plánujeme také výstavbu školky, vyhlídkové restaurace, obchodů, hřišť a parků.

VÍCE INFORMACÍNODE – byty Lehovec

Lokalita: Praha 9

Projekt NODE – byty Lehovec nabízí bydlení v moderním bytovém domě, který se nachází v Praze 9 na pomezí ulic Kolbenova a Poděbradská, v lokalitě s výbornou dostupností do centra metropole, občanskou vybaveností a zároveň s možnostmi k volnočasovým aktivitám.

VÍCE INFORMACÍLOOX Prosek

Lokalita: Praha 9 - Prosek

Nechte se okouzlit pohodlím a designem. Minimalistickou nadčasovou architekturou citlivě zasazenou do dynamické městké krajiny Prahy 9 – Prosek. Na pečlivě vybraném místě, hned vedle všeho, co potřebujete ke spokojenému životu.

VÍCE INFORMACÍBytový dům Na Obrátce 4

Lokalita: Praha 9 - Hloubětín

Bytový dům Na Obrátce 4 se nachází v lokalitě pražského Hloubětína, s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy i dostatkem zeleně a sportovního vyžití. V tomto domě je nabízeno nově rekonstruované bytové jednotky s dispozicemi 2+kk (variantně 1+kk), které lze ideálně využít pro vlastní bydlení i jako dlouhodobý investiční záměr.

VÍCE INFORMACÍRezidence Hloubětín

Lokalita: Praha 9 - Hloubětín

Rezidence Hloubětín je jasnou volbou pro pohodlný život v Praze. Bytový dům naleznete v atraktivní a často vyhledávané lokalitě Starého Hloubětína na okraji přírodního parku Smetanka, přitom u stanice metra v dosahu mnoha obchodů, restaurací a sportovišť.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA