Přidat developerský projekt ZDARMA  |  Reklama na tomto serveru


NOVOSTAVBY PRAHA

Nabidka

Developeri

Realitni kancelare
Akademia Zličín - nové zkolaudované viladomy v oploceném areálu s přírodní zahradou, 800 m od stanice metra
Lokalita: Praha 5 - Zličín
Předpokládaný termín dokončení: zkolaudováno

2 etapy výstavby luxusních bytů - ihned k nastěhování.

Nový luxusní bytový projekt Akademia Zličín - P5-Zličín, který se nachází pouze 800 m od stanice metra Zličín, nabízí byty všech velikostí (1+kk/B, 41,6 m2 - 4+kk/2T, 132,2 m2) s jedinečnou možností dotvořit si byt podle vlastního vkusu - sami si vybíráte dekor podlah, dveří, zárubní a kování - to vše je již zahrnuto v ceně bytu. Dále vám nabízíme možnost změnit celé provedení bytu včetně stávajícího dispozičního řešení.

Akademia Zličín je klidný projekt rezidenčního bydlení - pouze 4 nadstandardně řešené bezbariérové viladomy, které se nacházejí v oplocené zahradě, která je k dispozici pouze jejich obyvatelům. Domy obklopuje tzv. Přírodní zahrada - v Čechách ojedinělý projekt zelené oázy v městské zástavbě s původními českými stromy, keři a rostlinami.

Ke každému bytu náleží vlastní garážové stání a další venkovní stání jsou k dispozici uvnitř oploceného areálu. Pro návštěvy jsou rezervována stání mimo areál.

Samozřejmostí jsou služby kvalifikovaného finančního poradce. Dále vám můžeme nabídnout slevové poukazy na kuchyňskou linku, vestavěné skříně a stínící techniku nebo služby architektů. Mezi další výhody patří možnost hradit až 100 % ceny prostřednictvím hypotéky.

Projekt se nachází v docházkové vzdálenosti stanice metra Zličín (800 m – cca 10 min chůze) a 3 nákupních a zábavních center (Avion Shopping Park, Metropole Zličín a OC Globus). Je zde kompletní občanská vybavenost - škola, školka, lékaři, kino, fitness centrum, relaxační centrum s masážemi a saunami, restaurace, městský park s dětským hřištěm, atd. Cca 3 min jízdy autem je nájezd na Pražský okruh (cesta na druhou stranu Prahy trvá cca 25 min) a Plzeňskou dálnici D5. Skvělá je i dostupnost na pražské letiště.

URL: http://www.akropolisreality.cz/developerske-projekty/bytove-domy-akademia-zlicin/3-zakladni-informace-o-prodeji.html
Developer: Akropolis Reality

Mapa

Vizualizace / fotografie:O nás | Aktuality | Soukromí | Kontakt | RSS
Copyright (c) 2008-2017 | Navštivte také Tipy na horské túry