NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Rezidence Čámovka

Praha 8 - Čimice

Pokračování projektu Čámovka navazuje na úspěšnou 1. etapu kolaudovanou v roce 2013 nejen co do architektonických kvalit, ale také zachovává nebo ještě lépe rozvíjí koncepci s klidovou zónou uprostřed obytných budov. Směrem k chráněnému území Čimické údolí vyroste dalších 148 bytů v dispozicích 1+kk – 5+kk. Jednotky jsou vyladěny do posledního detailu podle zkušenosti současných obyvatel Čámovky i přání nových zájemců.

Developerský projekt Rezidence Čámovka vzniká v klidném prostředí na Praze 8, na skalnatých a k jihu orientovaných svazích nad Vltavou. V těsné blízkosti zalesněného Čimického údolí bude k prodeji 148 nových bytů o velikosti 35–120 m2 s funkčně řešenými dispozicemi 1+kk až 5+kk. Nebude chybět sklep, balkón, předzahrádka či terasa.

Na balkóně si vypěstujete muškáty, na terase si dopřejete pozdní snídani a na soukromé předzahrádce připravíte maso na grilu nebo si s přáteli zahrajete pétanque. Záplava slunečních paprsků vás při tom zahřeje na těle i na duši.

Pět nových obytných budov plných komfortu, to je Rezidence Čámovka. Majitelé automobilů jistě ocení dostatek parkovacích míst a podzemní garáže, díky kterým nebudou muset mít strach o svůj vůz. Jakmile vyjdete ven před dům, otevře se před vámi rozlehlé zelené prostranství. Na dětském hřišti nebo na lavičkách pod stromy budete mít příležitost pozdravit se se sousedy, ať už se počítáte mezi juniory či seniory.

Ke spokojenému a klidnému bydlení samozřejmě patří také obchody, restaurace a další občanská vybavenost. V Rezidenci Čámovka už nyní funguje soukromá mateřská škola či oční lékař. Možná časem přibyde ještě něco dalšího, ale nemusíte mít obavy. Co nedostanete tady, objevíte zaručeně v nejbližším okolí novostavby. Školy, poštu, lékárnu i supermarket, veškerý servis budete mít prakticky po ruce. Uvidíte, třeba se vám v Čimicích zalíbí natolik, že se tu do podnikání pustíte i vy.

Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2022

Adresa projektu:
http://www.camovka.cz

Developer / investor:
EXPO-HIGHTS, s.r.o. ze skupiny Horizon Holding
HLAVNÍ STRANA