NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Ateliery Strašnice

Praha 10 - Strašnice

Flexibilitu, svobodu a pohodlí domova – to vše najdete v novém projektu Ateliery Strašnice vyrůstajícím uprostřed oblíbené obytné čtvrti. Dvojice budov propojená společným suterénem nabídne celkem 95 jednotek a 89 garážových stání. Ateliery budou provedeny ve standardu bytových jednotek.

Plný komfort zahrne podzemní garážová stání, sklepy a balkony, uvnitř jednotek naleznete moderní koupelny s kvalitními zařizovacími předměty, prostorné místnosti s plovoucími podlahami, připojení na rychlý Internet, TV. Menší jednotky jsou velmi vhodné jako startovací pro mladé lidi, větší ateliery s dispozicí 3+kk nebo dokonce 4+kk nabídnou atraktivní polohu ve vyšších patrech, dostatek prostoru a velké balkony nebo terasy s krásnými výhledy.

Příjemné prostředí s širokými ulicemi a velkorysými plochami zeleně uprostřed klidné rezidenční oblasti. Stranou od ruchu velkoměsta, přesto v pěší vzdálenosti od stanice metra Strašnická nebo Skalka. Tak lze jednoduše vystihnout Štěchovickou ulici, rovnoběžnou se známější ulicí V Olšinách.

Výhradní prodejce TIDE REALITY spol. s r.o.

Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2022

Adresa projektu:
https://atelierystrasnice.cz

Developer / investor:
Ateliéry Strašnice s.r.o.
HLAVNÍ STRANA