NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Vila Čistovická

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Viladům Čistovická vznikne kompletní přestavbou rodinné vily. Nabízí pouze 6 bytových jednotek všechny o dispozici od 2+kk. Malý počet bytů zajistí klid a soukromí. Všichni obyvatelé domu mohou využívat společnou zahradu, díky čemuž projekt kombinuje výhody bydlení v bytě a rodinném domě se zahradou. V suterénu domu je pro obyvatele k dispozici sauna s relaxační místností.

VÍCE INFORMACÍKarolína Plazza 2

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Projekt Karolína Plazza nabídne kromě moderních bytů i pasáž, která propojí Křižíkovu a Sokolovskou ulici a řadu obchodních a kancelářských prostor.

VÍCE INFORMACÍČtvrť Emila Kolbena

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Druhá etapa projektu pokračuje v rozvoji vysočanského brownfieldu v blízkosti stanice Kolbenova. I tentokrát jsou v nabídce především menší byty vhodné pro jednotlivce, páry či k pronájmu.

VÍCE INFORMACÍByty Mílová

Lokalita: Praha 4 - Libuš

Bytový projekt nabízí celkem 54 moderních bytů všech dispozic v oblíbené lokalitě pražské Libuše v Praze 4. Nízkopodlažní úsporný bytový dům navazuje na původní bytovou zástavbu, ve které jsou zastoupeny činžovní i rodinné domy. Jedná se o klidnou lokalitu s vyhledávanou maloměstskou atmosférou a přitom velmi dobrou dopravní dostupností. Všechny byty mají balkony nebo prostorné terasy a lze vybírat i byty s předzahrádkami. Většina bytů má v ceně parkovací stání.

VÍCE INFORMACÍNové Chabry

Lokalita: Praha 8 - Dolní Chabry

Nové Chabry je stále rostoucí bytový projekt nízkopodlažních viladomů, který nabízí byty o velikosti 1+kk až 4+kk. Architektura domů vás okouzlí svěží lehkostí, komorní atmosférou a praktickými dispozicemi.

VÍCE INFORMACÍAteliery Strašnice

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Flexibilitu, svobodu a pohodlí domova – to vše najdete v novém projektu Ateliery Strašnice vyrůstajícím uprostřed oblíbené obytné čtvrti. Dvojice budov propojená společným suterénem nabídne celkem 95 jednotek a 89 garážových stání. Ateliery budou provedeny ve standardu bytových jednotek.

VÍCE INFORMACÍSKY Rezidence Bohdalec

Lokalita: Praha 10 - Bohdalec

SKY Rezidence Bohdalec je dalším z projektů moderního bydlení typu SKY HOUSE, jejichž cílem je nabídnout našim rezidentům, komfortní, nadstandardní a energeticky úsporné bydlení v architektonicky originálně a nápaditě navržených domech obsahujících bytové jednotky, jež se vyznačují chytrými dispozicemi, ve kterých se budete cítit opravdu doma.

VÍCE INFORMACÍZátiší Lysolaje

Lokalita: Praha 6 - Lysolaje

Nová vilová čtvrť v Praze-Lysolajích kombinuje to nejlepší z bydlení v centru města a přírody. Lysolaje jsou součástí atraktivní Prahy 6 a hned za nimi se otevírá příroda Šáreckého údolí.

VÍCE INFORMACÍŽižkovské pavlače

Lokalita: Praha 3-Žižkov

Unikátní projekt Žižkovské pavlače představuje nové byty v rezidenčním komplexu na pražském Žižkově. Projekt, který sousedí s Parkem Vítkov, je výjimečný neobvyklou kombinací historické a novodobé architektury, která citlivě zapadá do stávající zástavby klasických pražských činžovních domů z konce 19. století.

VÍCE INFORMACÍRezidence Fialka

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Komplex se nachází v ulici Na Fialce I., v Praze – Řepy a je vyprojektován tak, aby co nejlépe konstrukčně zapadl do stávající urbanistické struktury řadových rodinných domů.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA